PROFESIONALNI-FOTOAPARATY.CZ No 200 s.r.o.
V kopečku 81
500 03 Hradec Králové

telefon: 495 511 183
email: no200@no200.cz
www: www.profesionalni-fotoaparaty.cz

Podívejte se na svět s produkty Canon

Od počátku své existence v roce 1933 je značka Canon neodmyslitelně spojená především s fotografickou technikou. V tomto oboru jí dlouhodobě patří vedoucí postavení, v Evropě obhájil již potřinácté svou pozici nejdůvěryhodnější značky fotoaparátů. S přístroji společnosti Canon fotografují jak začátečníci, tak poloprofesionálové i špičky světové fotografie. Kompletní nabídku pro fotografy doplňuje široká nabídka objektivů a kvalitního příslušenství.

EOS 1200 D

Kompaktní digitální fotoaparáty Canon PowerShot a Canon IXUS

Kompaktní fotoaparáty PowerShot a IXUS jsou přenosné, snadno použitelné a je s nimi zábava. Přinášejí skvěle vypadající fotografie nejdůležitějších věcí ve vašem životě.

Zobrazit Kompaktní digitální fotoaparáty Canon PowerShot a Canon IXUS >>>

Digitální jednooké zrcadlovky Canon EOS

Digitální jednooké zrcadlovky Canon EOS vám umožní být kreativní. Spojení nejmodernějších funkcí, úžasné kvality snímků a koncepcí intuitivního designu poskytuje pokročilý výkon, na který se můžete spolehnout a který si můžete užít. Canon EOS přináší nejkomplexnější systém digitálních zrcadlovek na světě, vyměnitelné objektivy a příslušenství. Systém Canon EOS je prověřen profesionály z oboru a preferován všemi fotografy.

Zobrazit jednooké zrcadlovky Canon EOS >>>

Objektivy Canon pro fotoaparáty Canon EOS

Objektivy Canon pro fotoaparáty Canon EOS nabízí vysoký výkon a vynikající kvalitu obrazu. Celá řada objektivů Canon EOS přináší široké spektrum objektivů od objektivů formátu APS-C pro každodenní použití, teleobjektivy pro širokoúhlý záběr, objektivy typu EF s pevnou ohniskovou vzdáleností, objektivy typu EF se zoomem, makroobjektivy, Tilt/Shift objektivy nebo i přenosné a lehké objektivy pro fotoaparáty EOS M.

Zobrazit objektivy Canon pro fotoaparáty Canon EOS >>>

Blesky Canon Speedlite

Výkonné, univerzální a snadno použitelné – to je široká řada fotografických blesků Canon Speedlite, která otevírá nové možnosti fotografování. Tato plně vybavená záblesková zařízení umožňují všem fotografům mimořádně kreativní ovládání světla, ať jsou již používána při jasném denním světle, nebo v absolutní tmě, ať jsou již umístěna na fotoaparátu, nebo dálkově.

Zobrazit blesky Canon Speedlite >>>


0 ks zboží 0 Kč