PROFESIONALNI-FOTOAPARATY.CZ No 200 s.r.o.
V kopečku 81
500 03 Hradec Králové

telefon: 495 511 183
email: no200@no200.cz
www: www.profesionalni-fotoaparaty.cz

Jenom nejlepší produkt je dostatečně dobrý

V roce 1946 padlo rozhodnutí o zahájení vývoje prototypu fotoaparátu Nikon. O dva roky později se dostává na japonský trh „Nikon I" spolu se sestavou základních objektivů. Ukazuje se, že produkty Nikon se nejenom vyrovnají kvalitě evropských výrobků, ale často je i převyšují. Další modely fotoaparátů, označení Nikon M a Nikon S posilují pozici značky Nikon na trhu fotoaparátů nejvyšší kvality. V 50.letech se dostává fototechnika Nikon poprvé za hranice Japonska. V roce 1957 byl představen velmi důležitý model Nikon SP - byl to první fotoaparát určený pro profesionální fotografy. Jeho konstrukce obsahovala velký počet novátorských řešení jako třeba duální hledáček, titanovou závěrku či možnost motorového pohonu posunu filmu. V době svého debutu to byl nejmodernější fotoaparát na světě a ještě nyní je Nikon SP považován za jeden z nejlepších fotoaparátů všech dob. Už za dva roky na veletrhu IPEX v Chicagu představuje Nikon s pýchou svůj první model jednooké zrcadlovky, nyní již legendární Nikon F. I když v tu samou dobu i dvě konkurenční firmy začaly prodávat své zrcadlovky, byl Nikon F uznán za lepší, všestrannější a s lépe provedenou konstrukcí. Nikon F byl vyroben v rekordním počtu miliónu exemplářů a jeho spolehlivost ocenila i NASA, když jej v 60. a 70. letech zařadila do vybavení amerických kosmických lodí. Spolupráce s touto agenturou trvá díky vysoké kvalitě, technologiím a odolnosti produktů Nikon dodnes.

Nikon přišel za dobu své existence s celou řadou nových technologií a patentů, které posouvají techniku zpracování světla k dokonalosti a přináší uživatelům vysoký standard kvality a užitné hodnoty, spolu s jistotou zachycení těch nejemotivnějších situací v jejich životě.

Kompaktní fotoaparáty Nikon COOLPIX

Kompaktní fotoaparáty Nikon CoolpixS fotoaparáty COOLPIX budete vždy připraveni pořídit působivé snímky zábavy s přáteli i nejrůznějších akcí a dobrodružství – a každý z těchto fotoaparátů učiní fotografování skutečnou radostí. Mezi přístroji COOLPIX naleznete model pro jakýkoli životní styl, takže již nikdy nezmeškáte příležitost k pořízení důležitého snímku nebo perfektního portrétu. Pořízené kvalitní snímky můžete ihned sdílet prostřednictvím připojení Wi-Fi, s vodotěsným fotoaparátem se můžete namočit, zoom s extrémním rozsahem vás přiblíží každé akci a s pomocí sofistikovaných funkcí můžete zkoumat hranice své tvořivosti.
Nalezněte fotoaparát COOLPIX, který je vhodný právě pro vás nebo pro vaše milé – bez ohledu na to, kde se právě nacházíte či kam se chystáte.

Zobrazit Kompaktní fotoaparáty Nikon COOLPIX >>>

Fotoaparáty Nikon 1 s výměnnými objektivy

Nikon 1S našimi stylovými pokročilými fotoaparáty s výměnnými objektivy nikdy nezmeškáte žádný okamžik.

Zobrazit Fotoaparáty Nikon 1 s výměnnými objektivy >>>

Digitální jednooké zrcadlovky Nikon

Digitální jednooké zrcadlovky NikonDigitální jednooké zrcadlovky Nikon, které jsou vysoce ceněny profesionálními fotografy na celém světě, kombinují pro získání snímků vynikající kvality nejmodernější obrazové technologie, vynikající ergonomii a legendární objektivy NIKKOR. Fotografování digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon představuje jedinečný způsob zachycení důležitých okamžiků pro zkušené profesionály i úplné začátečníky. Každá digitální jednooká zrcadlovka od vlajkových lodí formátu FX až po kompaktnější modely formátu DX je vybavena obrazovým snímačem s vysokým rozlišením pro získání bohatých, výrazných barev, přirozené prostorové hloubky, jemné gradace a vysoké úrovně detailů na snímcích i videosekvencích. Inovativní systém zpracování obrazu Nikon EXPEED nabízí širší možnosti za nízké hladiny osvětlení, rychlé sériové snímání, bezproblémové automatické zaostřování a záznam Full HD videosekvencí. Bez ohledu na vaše fotografické zaměření máte vždy k dispozici tvůrčí svobodu podpořenou 90 miliony vyrobených objektivů NIKKOR s bajonetem Nikon F a rozsáhlou nabídkou příslušenství Nikon, které vám zaručí, že pro vás práce s digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon bude obohacujícím a osvobozujícím zážitkem.

Zobrazit Digitální jednooké zrcadlovky Nikon >>>

Objektivy NIKKOR

Objektivy NikkorPři výběru fotografického vybavení stojí každý fotograf před zásadní otázkou – jaký systém objektivů zvolit. Pro většinu profesionálních fotografů je volba jednoduchá: objektivy Nikkor. Proč? Protože tyto objektivy nabízejí bezkonkurenční brilanci, ostrost, přesnost zaostření, rozsah a spolehlivost. Důvodů pro tyto vlastnosti je mnoho,av neposlední řadě jsou dány úsilím společnosti Nikon o maximální kontrolu všech aspektů výroby objektivů. Volbou nejkvalitnějších výchozích materiálů a využitím nejpokročilejších výrobních a konstrukčních technik produkuje Nikon precizní optické členy, které vám umožní dosáhnout mimořádně kvalitních fotografických výsledků. Toto nekompromisní využívání nejmodernějších výrobních technologií se odráží ve výkonnosti objektivů. Každý z objektivů Nikkor je konstruován tak, aby perfektně spolupracoval s jednookými zrcadlovkami Nikon a poskytoval v kombinaci s nimi neporovnatelnou funkčnost. Nejnázornějším příkladem je zde legendární bajonet Nikon F. I ty nejmodernější objektivy Nikkor obsahují tento upevňovací člen, který po desítky let standardizuje a maximálně spolehlivě řeší spojení těla fotoaparátu a objektivu. Tento design také zaručuje, že při uvádění revolučních fotoaparátů - jako jsou Nikon F6, F5 a série D2 vybavené funkcemi jako je měření expozice 3D Color Matrix nebo i-TTL vyvažovaný doplňkový záblesk - máte jistotu, že budete mít k dispozici řadu objektivů Nikkor plně podporujících tyto nové funkce. Jakmile jednou sami vyzkoušíte perfektní funkčnost kombinace Nikon-Nikkor, uděláte nejspíše to, co většina profesionálních fotografů na světě – sáhnete-li po objektivu, bude to Nikkor.

Zobrazit Objektivy Nikkor >>>

Objektivy NIKKOR pro Nikon 1

Objektivy Nikkor pro systém Nikon1Legendární přesnost značky NIKKOR přenesená do systému Nikon 1 přináší objektivy kompaktních rozměrů a špičkového výkonu.

Zobrazit Objektivy Nikkor pro systém Nikon 1>>>

Blesky Nikon Speedlite

Blesky Nikon SpeedliteOsvětlení je nedílnou součástí všech snímků, ale v minulosti se vzhledem ke komplikovanosti práce s bleskem mnoho fotografů – i zkušených – zdráhalo využít jeho plný potenciál. Nyní je vše jinak. Fotografové pracující po celém světě odhalují jednoduchost použití a vynikající využitelnost systému kreativního osvětlení Nikon v reálném nasazení. Klíčem systému je převratný systém řízení zábleskové expozice i-TTL. Díky tomuto hlavnímu prvku poskytují blesky Nikon konzistentně přesné zábleskové expozice, které zvládnou prakticky libovolné světelné situace. Blesky Nikon Speedlight komunikují s vaší digitální jednookou zrcadlovkou Nikon a provádějí za vás veškeré potřebné složité výpočty expozice. Exkluzivní systém monitorovacích předzáblesků Nikon nabízí precizní zpětnou vazbu a registruje veškeré světelné děje scény – dostupné osvětlení, rozložení stínů, barevnou teplotu záblesku a rozložení reflexních ploch v obraze. Pro dosažení ideální expozice fotoaparát porovnává naměřené hodnoty s vestavěnou databází více než 30000 vzorových scén – to vše v rámci pouhých milisekund před každým otevřením závěrky. Ať již blesk Nikon použijete na fotoaparátu nebo jako bezdrátově ovládanou jednotku, systém kreativního osvětlení Nikon vždy zajistí perfektní a trvale konzistentní zábleskovou expozici.

Zobrazit Blesky Nikon Speedlite >>>


0 ks zboží 0 Kč