PROFESIONALNI-FOTOAPARATY.CZ No 200 s.r.o.
V kopečku 81
500 03 Hradec Králové

telefon: 495 511 183
email: no200@no200.cz
www: www.profesionalni-fotoaparaty.cz

Prodejna No.200 s.r.o. v Hradci Králové

V kopečku 8, Hradec Králové, 500 03

Prodej fototechniky a fotopříslušenství

V naší prodejně naleznete širokou nabídku značkové fototechniky předních výrobců, firem Canon, Nikon, Olympus, Sony, FUJI. Můžete si vybírat ze širokého portfolia - od profesionálních zrcadlovek a objektivů až po modely určené začínajícím fotografům. Nabídku značkové fototechniky jsme rozšířili o proveřené a kvalitní forografické objektivy firem Tokina a Tamron, fotografické batohy a brašny značek Tamrac, Lowepro a Cata, o fotografické blesky značek Nissin a Metz nebo o rozličné fotopřílušenství - pouzdra, paměťové karty, stativy, fotografické filtry, předsádky, apod.

Zhotovení a zpracování fotografií, on-line sběrna

K prioritám nabízených služeb patří zhotovení a zpracování fotografií. Abychom vyšli vstříc zákazníkům a uspokojili přání zájemců o co nejkvalitnější a co nejrychlejší služby, jsme vybaveni jedním z nejmodernějších minilabů, které v České republice najdete. Noritsu QSS 3701 HD zaručuje špičkovou kvalitu snímků. Umožňuje zpracování klasických i digitálních fotografií, převod kinofilmů na CD, pořizování kalendářů, vizitek, multi obrázků aj. 

V naší prodejne naleznete i volně přístupné zákaznické stanice tzv. kiosky, které umožňují zhotovovení fotografií přímo na místě a na počkání. Ze všech digitálních medií, ale i mobilních telefonů si můžete snímky zpracovat podle svých vlastních představ, nebo vypálit na CD. 

Pro mimohradecké profesionály i amatéry a všechny, kdož se nechtějí zdržovat a zatěžovat cestou do prodejny a počkat si na dovršení svého díla, jsme zprovoznili internetovou sběrnu. Zpracované fotografie lze vyzvednout osobně v prodejně nebo mohou být zaslány zpět.

Přejít do on-line sběrny >>>

Možnost pronájmu fotoateliéru

V nepřetržitém provozu je i profesionálně vybavený fotoateliér.

Více informací o možnosti pronájmu fotoateliéru >>>

Velkoformátový tisk fotografií

Je-li Vaším přáním velkoplošná fotografie, pak jste na správné adrese. Zařízení EPSON Stylus PRO 9800 nám umožňuje uspokojit poptávku fotografů po velkoplošné fotografii. Je možné si vybrat jakýkoliv formát, ale i povrchovou úpravu fotografií z několika variant.

Více informací o možnosti zhotovení velkoformátových fotografií >>>

Prodejna No.200 s.r.o. v Hradci KrálovéOtevírací doba:

Pondělí    8:00 - 18:00
Úterý    8:00 - 18:00 
Středa    8:00 - 18:00 
Čtvrtek     8:00 - 18:00 
Pátek    8:00 - 18:00 
Sobota    9:00 - 12:00 
Neděle     zavřeno 

Kde nás najdete:


0 ks zboží 0 Kč